Aktuálne otvorené pozície
Medior / Senior
Medior
Zavrieť

Ahoj :)

aktuálne hľadáme PHP Backend programátora (medior / senior level).
Ak chceš tvoriť hry, mať skvelých kolegov a homeoffice či kancelárie s uvoľnenou, priateľskou atmosférou, si tu správne!

Náplň práce

Ako PHP Backend developer budeš mať na svojej novej pozícií zodpovednosť,
ale aj možnosť veci riadiť a meniť k lepšiemu. Naučíme ťa byť dobrým lídrom a oporou pre svoj tím.

Tvojím chlebíčkom okrem kódenia bude aj:
Hľadanie možných problémov, review kódu, návrhy riešení
Odovzdávanie know how a spolupráca s juniormi
Návrh vhodnej architektúry kódu, práca s big data a optimalizácia

Požiadavky

Tímový hráč, logické zmýšľanie a orientácia v štruktúre kódu (architektúry)
MySQL + PHP expert
Git - pokročilý
NoSQL databázy - pokročilý
Aspoň základná znalosť iných programovacích jazykov (Swift, Java)
Skúsenosť s Yii, Laravelom alebo iným frameworkom výhodou

Na čo ešte sa môžeš tešiť

Homeoffice friendly
Kvalitná káva s odbornou komunitou kávopičov (v kancelárii)
Dni voľna (dovolenka) navyše za odpracované roky
Teambuildingy - firemné opekačky, splavy, chaty, husaciny či vianočné večierky
Online piatkové pivká a ranné neformálne kávy s CEO firmy
Priateľská a uvoľnená atmosféra herného štúdia
TOP konferencie na náš účet a inhouse akadémia s externými odborníkmi
Odmena za odporučenie pracovníka
Herné turnaje v konzolových a PC hrách

Pozri si aj náš FB, kde nájdeš čo to o nás a kultúre, ktorá u nás v kanceláriách panujehttps://www.facebook.com/PowerPlay-Studio-184339658865569/
Viac o ponuke: https://www.profesia.sk/praca/powerplay-manager/O3928917

Ahoj :)

Hľadáme k nám do tímu kandidáta na frontendovú pozíciu, skúsenosti v rozpätí medior - senior.
Poď spolu s nami tvoriť hry a my ti ručíme za dobrú, uvoľnenú atmosféru. :)

Náplň práce

tvorba minihry, postavy a ich fyzika, tvorba 3D a 2D prostredia
komunikácia s grafikmi, hernými dizajnérmi a testermi
údržba a rozvoj existujúcich hier či vývoj najnovších projektov

Požiadavky

tímový hráč s vlastným názorom na problém
logické zmýšľanie a ochotný vzdelávať sa v oblasti pôsobenia
otvorený novým veciam

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
PHP - základy
CSS - základy
HTML 5 frameworky - výhodou

Prax: aspoň 1 rok

My pracujeme s týmito technológiami:
JavaScript, Node.js, CSS3, HTML5 (three.js, Phaser, Babylon.js), GIT

Ponúkame

1x ročne podiel zo zisku firmy
Možnosť homeoffice v prípade potreby
Občerstvenie v kuchynke a prvotriedna káva
Finančné dar k narodeninám, svadbe, narodenie dieťaťa
Teambuildingy - firemné opekačky, chata či vianočný večierok
Podpora vzdelávania - účasť na konferenciách svetového formátu (+inhouse akadémia)

Nenašiel si vhodnú pozíciu?

Nevadí, do kolónky nižšie vyplň meno a pozíciu v ktorej by si chcel pracovať, sprievodný text spolu so svojim CV a motivačným listom.

Spracovanie osobných údajov

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov, dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom POWERPLAY MANAGER, s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú vymazané.

Rozumiem
*Povinné údaje